Valmieras sākumskola uz noteiktu laiku aicina darbā bibliotekāru (0,3 slodzes)

Valmierā uzņēmējdarbība un attīstība iet roku rokā ar dabisku, sakoptu un sakārtotu vidi. Tā iedvesmo augstiem sasniegumiem sportā, izglītībā, radošiem risinājumiem kultūrā un jaunu virsotņu sasniegšanai!

Ja Jūs vēlaties:

- izpausties radoši individuālā un kolektīvā sadarbībā ar lasītājiem - skolēniem, skolas darbiniekiem;
- ieinteresēt lasīt un atbalstīt lasītprasmes uzlabošanu skolēniem;
- sadarboties ar klases audzinātāju, mācību priekšmetu, interešu izglītības pedagogiem skolas izglītības programmu realizācijai un bērna individuālai izaugsmei;
- veikt grāmatu un datu, informācijas apstrādi, meklēšanu izmantojot elektroniskās sistēmas;
- turpināt sekot līdzi jaunākajām tendencēm bibliogrāfijas un pedagoģijas jomas attīstībā;

un ja Jums ir:

- izglītība saskaņā ar 21.05.1998. “Bibliotēku likums” un 11.09.2018. Ministru kabineta noteikumiem Nr.569 “Noteikumi par pedagogiem nepieciešamo izglītību un profesionālo kvalifikāciju un pedagogu profesionālās kompetences pilnveides kārtību”;
- atbilstība Izglītības likuma un Bērnu tiesību aizsardzības likuma noteiktajām prasībām;
- valsts valodas prasme augstākajā līmenī un krievu vai angļu valodas zināšanas;
- ļoti labas zināšanas un pieredze darbā ar MS Office un biroja tehnoloģijām;
- pieredze darbā ar skolu, bibliotēku elektroniskajām sistēmām;
- labas komunikācijas prasmes, spēja sadarboties, augsta atbildības sajūta un elastība un iniciatīva;
- vēlme un prasme iesaistīties tematisko pasākumu, semināru organizēšanā un vadīšanā;

mēs piedāvājam:

- iespējas piedalīties skolas izaugsmes veicināšanā;
- profesionālās pilnveidošanās iespējas;
- atalgojumu EUR 213,00 mēnesī un sociālās garantijas;
- labus darba apstākļus, aktīvu, dinamisku darbu un iespēju gūt jaunu pieredzi.

CV lūdzam iesniegt Leona Paegles iela 40A, Valmiera, LV-4201, vai nosūtīt uz e-pastu: vs@valmiera.edu.lv ar norādi ”Bibliotekāra amatam”  līdz 2019. gada 28.februārim plkst.16.00.

Tālrunis papildu informācijai: 64224737, 29191344.

Iesniegtos personas datus Valmieras pilsētas pašvaldība izmantos, lai konkursa kārtībā noteiktu vakancei atbilstošāko kandidātu. Ja kandidāts vēlas, lai viņa personas dati tiktu saglabāti Valmieras pilsētas pašvaldības iekšējā datu bāzē ar mērķi tos apstrādāti citos Valmieras pilsētas pašvaldības personāla atlases konkursos, tad pieteikumā vakancei lūdzam kandidātam norādīt savu piekrišanu personas datu saglabāšanai. Sīkāka informācija par personas datu apstrādi Valmieras pilsētas pašvaldībā: http://www.valmiera.lv/images/userfiles/VPP_privatuma_politika.pdf.

Latvijas Nacionālā bibliotēka izsludina konkursu uz vakanto Attīstības departamenta Kompetenču attīstības centra MĀCĪBU KOORDINĒTĀJA (profesijas kods – 2424 01) amatu (1 amata vieta un nenoteiktu laiku)

Galvenie amata pienākumi:

 Nodrošināt neformālās izglītības programmu īstenošanu;

 Administrēt Kompetenču attīstības centra datubāzi un dokumentu plūsmu, sastādīt ceturkšņu un gada statistikas pārskatus;

 Sastādīt un aktualizēt projekta “Profesionālās pilnveides un tālākizglītības īstenošana” ikgadējo finanšu tāmi, atbildēt par tāmes izpildi;

 Piedalīties ar Kompetenču attīstības centra darbības jomu saistītos izglītības projektos;

 Risināt dažādus saimnieciskus un organizatoriskus jautājumus.

Prasības pretendentam/-tei:

 Augstākā izglītība sociālajās, humanitārajās, vadības zinātnēs vai ekonomikā;

 Nepieciešamas ļoti labas prasmes darbam ar Excel, tai skaitā funkciju pielietojums un darbs vienlaikus ar vairākām datnēm (aprēķinu veikšana, datu konsolidēšana);

 Pieredze procesu organizēšanā un administrēšanā, lietvedības prasmes;

 Vēlama pieredze finanšu līdzekļu pārvaldībā;

 Latviešu valodas zināšanas augstākajā līmenī;

 Angļu valodu zināšanas B2 līmenī;

 Spēja strādāt ar lielu informācijas apjomu un patstāvīgi plānot savu darbu;

 Labas sadarbības un komunikācijas prasmes;

 Augsta atbildības sajūta un precizitāte.

Piedāvājam:

 stabilu atalgojumu (745–960 EUR pirms nodokļu nomaksas) un sociālās garantijas;

 interesantu un dinamisku darbu vienā no lielākajām un prestižākajām kultūras iestādēm Latvijā;

 profesionālās pilnveides un izaugsmes iespējas;

 draudzīgu un profesionālu darba kolektīvu.

Iesniedzamie dokumenti:

 motivēta pieteikuma vēstule;

 CV (vēlams atbilstoši Europass CV standarta formai);

 izglītības dokumentu kopijas.

Pretendentiem/-ēm pieteikties līdz 2019. gada 4. martam, iesniedzamos dokumentus nosūtot uz e-pasta adresi: vakance@lnb.lv ar norādi “Mācību koordinētājs”.

Lūdzam ievērot, ka sazināsimies un informēsim par konkursa rezultātiem tikai uz interviju uzaicinātos pretendentus.

Pamatojoties uz Vispārīgās datu aizsardzības regulas 6.panta pirmās daļas f) apakšpunktu, Latvijas Nacionālā bibliotēka informē, ka ir personas datu pārzinis un personāla atlases procesa ietvaros pretendentu iesniegtie personas dati tiks apstrādāti, lai nodrošinātu augstāk minētā konkursa norisi.

Informācijai: e-pasts: vakance@lnb.lv ar norādi “Mācību koordinētājs”, tālruņa numurs: 67806129.

kultūras karte Latvijas filmu bibliotēkas SĀC AR LATVIJU BIBLIOTĒKĀ Jaunā LNB Digitālā kolekcija www.periodika.lv