Rodas salas universitātes Mediju izglītības laboratorija pirmdien, 21. oktobrī organizē tiešsaistes vebināru par medijpratības, digitālās pratības un filmpratības jautājumiem akadēmiskajās bibliotēkās. Seminārs notiks plkst. 16.00 pēc Latvijas laika.

Kā jūs sekmējat studentu, personāla un mācībspēku pratības? Kā medijpratība un digitālā pratība studiju procesā palīdz izvērtēt un radīt audiovizuālos medijus? Ar kādām problēmām saskaraties, kādi ir izaicinājumi? Kādus padomus varat dot kolēģiem, kuri arī strādā ar filmpratību, digitālo pratību un medijpratību augstākās izglītības iestādēs? 

 

 Uz šiem jautājumiem atbildes sniegs trīs ASV augstskolu bibliotēku darbinieki: Skots Spaisers (Scott Spicer), Minesotas Universitātes bibliotēka, Džūlija Fērara (Julia Feerrar), Virdžinijas Universitātes bibliotēka un Džeisons Īvans Grots (Jason Evans Groth), Ziemeļkarolīnas universitāte. Vebināru moderēs pazīstamā digitālās pratības un medijpratības pētniece, prof. Renē Hobsa (Renee Hobs).


Vairāk informācijas par vebināru, lektoriem un saite uz reģistrāciju: https://mediaeducationlab.com/film-media-and-digital-literacy-academic-libraries