Šī gada 18.martā ilgi gaidīts un nebijis notikums Jaunjelgavā – pilsētnieki, novadnieki un mūsu draugi no kaimiņu novadiem veidos dzīvo “ķēdi”, lai palīdzētu pārcelt bibliotēkas grāmatas no pašreizējās ēkas uz jaunajām bibliotēkas telpām Jaunjelgavas vidusskolā.

Ikviens ir aicināts piedalīties šajā vienreizējā notikumā, ierodoties bibliotēkas vecajās telpās Jelgavas ielā 31 īsi pirms plkst. 14.00, kad sāksies grāmatu nodošana no rokas rokās, lai tās droši un ātri pārceļotu uz savu jauno mājvietu Uzvaras ielā 1. Talkas muzikālo pavadījumu sarūpēs Jaunjelgavas kultūras nama mākslinieki.

 
Pēc labi padarīta darba, ap plkst. 16.00, talcinieki aicināti Liepu parkā uz tēju, desiņām un nelielu pateicības pasākumu.


No šī gada aprīļa Jaunjelgavas bibliotēka atradīsies tikko izremontētās, īpaši bibliotēkas vajadzībām pārplānotās telpās Jaunjelgavas vidusskolā, ar atsevišķu ieeju no skolas ziemeļu gala. Pēc ilgāka pārtraukuma vienās telpās atradīsies pieaugušo un bērnu bibliotēka, tādējādi kļūstot draudzīgāka ģimenēm, kuras bibliotēku vēlas apmeklēt kopā.

 


Papildu informācija:
Evija Vectirāne
Jaunjelgavas novada domes
Sabiedrisko attiecību speciāliste
E-pasts: evija.vectirane@jaunjelgava.lv
Tālr.: 27889770

Tagi: Jaunjelgavas bibliotēka