No 3.maija Latvijas Neredzīgo bibliotēkas Rēzeknes filiālbibliotēka piedāvā apmeklētājiem literatūras izstādi “Latviešu grāmatu autori – maija jubilāri”.

Maijā apaļas jubilejas daudziem latviešu autoriem: Reinim Kaudzītem – 180; Jānim Sudrabkalnam – 125; Vilim Lācim – 115; Arnoldam Apsem – 105; Jānim Klīdzējam – 105; Irinai Cigaļskai – 80; Mārai Cielēnai – 65. Arī rokdarbniecei, daiļamatu meistarei, kas kopš bērnības visu mūžu pavadīja ratiņkrēslā, Jettei Užānei apritētu 95. Bibliotēka piedāvā audio formātā izlasīt Jettes Užānes un Elīnas Apsītes grāmatu “Jettes dienu grāmata”.

Izstādē literatūra parastajā drukā, audio formātā un Braila rakstā.

 

Un atkal tu meklē un tausties, un tikai dzirdi, kā tavas asinis kalst… Tad tu beidzot sāc runāt ar Dievu – vai vismaz tu domā, ka jāparunā ar pašu Dievu par visu ko, ko tu pats te nevari ne zināt, ne saprast… Un, kad tu sāc runāt, domā, ka tev būs daudz runājamā un daudz atbilžu. Beidzot tu, cilvēka bērns, stāvi rasainā rītā basām kājām smilšainā ceļa malā un redzi, ka šo atbilžu ir tik vien, cik ar sauli mirdz uz putnu spārniem un ar rasu bērzu galos… To visu redzot, tev ir liela laime un nelaime reizē, tāpēc ka tu zini, ka tu esi – cilvēka bērns… . /Jānis Klīdzējs/

 

Ziņu sagatavoja:

 Ināra Zeltiņa,


Rēzeknes filiālbibliotēkas vadītāja

Tagi: Grāmatu izstādes, LNerB, izstādes bibliotēkā, LNerB Rēzeknes filiālbibliotēka, Neredzīgo bibliotēka