4.decembrī plkst.11.00 Latvijas Neredzīgo bibliotēkas Rēzeknes filiālbibliotēkā (Bukmuižas ielā 20, Rēzeknē) notiks tikšanās ar bērnu dzejas autori Lolitu Stupāni un animācijas filmas “Diena mušiņas Dūces dzīvē” prezentācija.

Šogad Lolita Stupāne sadarbībā ar Preiļu novada invalīdu biedrību realizējusi Valsts kultūrkapitāla fonda atbalstīto projektu “Animācijas filmas “Par mušām” izveidošana”. 12 minūšu garajā filmiņā par mušu Dūci vizuāli atrādītas 6 dziesmas ar Lolitas Stupānes vārdiem un grupas “Dabasu duravys” solista Arņa Slobožanina melodiju un iedziedāšanu. Filmiņas režisors Guntis Rasims.

Filmiņu var noskatīties:
https://www.youtube.com/watch?v=q28V4B64TpM

 

Pie lasītājiem jau nonākušas 3 preilietes Lolitas Stupānes grāmatas: “Alfabēts”, “Debessmanna” un “Raganu meitēns  Vičnella”. Lolitas Stupānes izdotās grāmatas ir iekļautas Latvijas Valsts Nacionālas bibliotēkas arhīvā un pabijušas starptautiskajā grāmatu un izdevniecību izstādē “Latvijas Grāmatu izstāde 2017”.

 

LNerB Rēzeknes filiālbibliotēka apmeklētājiem piedāvā arī grāmatu izstādi “Uzzini par mušām!”. Izstāde organizēta sadarbībā ar Rēzeknes Bērnu bibliotēku.

 

Visi laipni aicināti!

Pasākumā var tikt fotografēts!

 

Ziņu sagatavoja:

Informāciju sagatavoja


Ināra Zeltiņa,


Latvijas Neredzīgo bibliotēkas Rēzeknes filiālbibliotēkas vadītāja

Tagi: LNerB, LNerB Rēzeknes filiālbibliotēka, Neredzīgo bibliotēka, Lolita Stupāne, Diena mušiņas Dūces dzīvē