Jau vairākus gadus, veidojot no sacerētajiem dzejoļiem literāras kompozīcijas, bibliotēka aicina savus radošos lasītājus uzdrīkstēties uzstāties plašākai auditorijai, piedaloties Rēzeknes pilsētas domes pārvaldes „Sociālais dienests” rīkotajos ik gada pasākumos „Prieks dod zvaigznei spožumu".

6.decembrī pulksten 13.00 Rēzeknes filiālbibliotēka aicina bibliotēkas lietotājus uz Latgales vēstniecību GORS, kur lielajā zālē notiks Starptautiskajai Invalīdu dienai veltīts pasākums „Prieks dod zvaigznei spožumu”.

 

Pasākuma mērķis ir veikt sadarbību starp dažādām organizācijām, veicināt sociāli mazaizsargāto personu grupu un personu ar funkcionāliem traucējumiem vispusīgu attīstību, pašrealizāciju un radošu pašizteiksmi, atbalstīt iespēju apmainīties ar pieredzi un idejām, attīstīt organizāciju radošumu un intelektuālās spējas, apvienot tās un iespēju robežās attīstīt katra dalībnieka komunikācijas spējas. 

 

Rēzeknes filiālbibliotēka šajā koncertā uzstāsies ar dzejas kompozīciju „Latgale manā dzejolī”.

Šogad uz GORA skatuves bibliotēkas dzejdari iepazīstinās klātesošos ar savu jaunāko veikumu - ar dzejoļiem, kuri tapuši bibliotēkas akcijā „Latgale manā dzejolī”. Turpinot atzīmēt  Latgales kongresa 100. gadadienu,  kā arī ceļā uz Latvijas simtgadi,  tika sacerēti dzejoļi, veltīti savam novadam – Latgalei. Kompozīcijā iekļauti 9 no 14 dzejas akcijā iesniegtajiem dzejoļiem.

 

Apmeklēsim koncertu un atbalstīsim mūsu bibliotēkas „zvaigznītes”. Lai tās spoži iemirdzas kopējā zvaigznājā!  

Ziņu sagatavoja:

Ināra Zeltiņa