Ir klāt vasaras brīvlaiks, un Latvijas Neredzīgo bibliotēkas Daugavpils filiālbibliotēka ar prieku aicina ciemos bērnus, piedāvājot jaunas, atraktīvas grāmatas, aizraujošas galda spēles, kā arī iespēju interesanti pavadīt brīvo laiku draugu lokā.

Neparastas grāmatas ar kustīgām bildēm, skaņu efektiem, 3D attēliem, piedzīvojumiem un nebēdnībām pilnas grāmatas, kuras var izvēlēties pēc savas patikas un lasīt prieka, nevis prasības pēc, - tās visas ir atrodamas jaunu bērnu grāmatu izstādē "Lasāmvasara", kura atvērta bibliotēkā no 2019. gada 3. līdz 28. jūnijam. Izstādē eksponētas grāmatas parastajā drukā, audio formātā un Braila rakstā.

 

Savukārt 12. jūnijā plkst. 14 bibliotēkā tiks atklāts vasaras brīvlaika pasākumu cikls "Kopā ir jautrāk!", kas ir paredzēts 1.-6. klases audzēkņiem. Tā ietvaros notiks izglītojošas tematiskas spēles, jautri konkursi, kā arī atraktīvas lasīšanu veicinošas un radošas aktivitātes.

 

Pasākumu cikla "Kopā ir jautrāk!" aktivitātes norisināsies trešdienās plkst. 14:

- 12. un 19. jūnijā;
- 3., 10., 17. un 24. jūlijā.

 

Uz tikšanos bibliotēkā vasarā!

 

Informējam, ka pasākumi tiks fotografēti un attēli tiks izvietoti publiskajā telpā.

Ziņu sagatavoja:

Latvijas Neredzīgo bibliotēkas
Daugavpils filiālbibliotēkas vadītāja
Jana Šlapaka

Tagi: Bērnu literatūra, Pasākumu cikls, jaunieguvumu izstāde, LNerB, Latvijas Neredzīgo bibliotēka, LNerB Daugavpils filiālbibliotēka, Lasītveicināšanas pasākumi