Līvānu novada Centrālā bibliotēka piedalījās Valsts Kultūrkapitāla fonda izsludinātajā regulārajā konkursā ar projektu “Es lasu! Tu lasi?” un saņēma VKKF finansiālu atbalstu.

    Projekta “Es lasu! Tu lasi?” ietvaros septembrī tiksimies ar dzejnieci un tulkotāju Ingmāru Balodi, oktobrī rakstnieks Aivars Kļavis pastāstīs, kā tapuši viņa vēsturiskie romāni ciklā “Viņpus vārtiem”, par savām jaunākajām grāmatām “Melnais akmens”, “Bēgšana no čūsku valstības” un “Asinis uz dzintara”. Rakstnieks Vilis Seleckis tiksies ar saviem lasītājiem novembrī un diskutēs par savās grāmatās “Ardievas mežam” un “Memoranda mednieki” aprakstītajiem notikumiem pēc 2.pasaules  kara Latgalē un par padomju soda nometņu dzīves atainojumu grāmatā “Kolimas asiņainais zelts”.

  Tikšanās ar literātiem bibliotēkā ir abpusējs ieguvums – lasītājiem saruna ar autoru palīdz labāk izprast autora vēstījumu, autoriem – iespēja satikt savus lasītājus, sarunāties, gūt iedvesmu jauniem darbiem. Tikšanās bibliotēkā ir tiešākais ceļš, kā grāmatai nokļūt pie sava lasītāja un lasītājam iepazīt rakstnieku.

  Aicinām apmeklēt tikšanās ar autoriem rudenī!

Ziņu sagatavoja:

LNCB Pieaugušo literatūras nodaļas vadītāja Dzidra Kalvāne

Tagi: dzejniece, Projekti, tikšanās, rakstnieks, Valsts kultūrkapitāla fonds, Līvānu novada Centrālā bibliotēka