Valsts Kultūrkapitāla fonds finansiāli atbalstījis Līvānu novada Centrālās bibliotēkas projektu - tikšanos ciklu “Es un Tu bibliotēkā”.

 

Projekta ietvaros Līvānu novada Centrālā bibliotēka  2018. gada noslēgumā un 2019. gada sākumā aicina apmeklēt tikšanās ar rakstnieku un dzejnieku Andri Akmentiņu decembrī, janvārī paši mazākie lasītāji tiksies ar bērnu rakstnieci Inesi Zanderi,  pusaudži ar rakstnieci Rutu Skrebeli palaidnieku Jāni apspriedīs martā, aprīļa sākumā jaunieši tiksies ar fantāzijas darbu autori Lindu Nemieru, bet aprīļa beigās baudīs dzeju kopā ar Martu Pujātu. Vecuma grupas nav ierobežotas – brīva izvēle pasākuma apmeklēšanā jebkura gadagājuma cilvēkiem.

 29.novembrī plkst.13.30 visi literatūras cienītāji  gaidīti uz tikšanos ar grāmatas “Sarkanais dzīvsudrabs” autoru Arno Jundzi, kura spalvai pieder  “Gardo vistiņu nedēļa”, “Putekļi smilšu pulkstenī”, piedzīvojumu romāns “Bergs&relikviju mednieki”,  fantastikas romāns vecākā skolas vecuma bērniem “Kristofers un Ēnu ordenis” un jaukas grāmatas mazajiem lasītājiem "Ķiparu ļerpatu šņirks!” un "Ķiparu Ļerpatu Čieps”.

Aicinām apmeklēt tikšanās ar rakstniekiem un dzejniekiem!

 

Ziņu sagatavoja:

Dzidra Kalvāne, Līvānu novada Centrālās bibliotēkas Pieaugušo literatūras nodaļas vadītāja

Tagi: tikšanās, rakstnieks, projekts, Andris Akmentiņš, Valsts kultūrkapitāla fonds, Līvānu novada Centrālā bibliotēka, Linda Nemiera, Inese Zandere, Arno Jundze, Ruta Skrebele, Marts Pujāts