Trešdien, 26.septembrī plkst.13.30, Valsts Kultūrkapitāla fonda finansiāli atbalstītā projekta “Lasām, uzzinām, domājam” ietvaros aicinām uz tikšanos ar jauno dzejnieku Jāni Tomašu.

Jānis Tomašs (1984) ir dzejnieks un Rīgas pašvaldības policists. Dzejas ciklus „Zaudētāju dziesma” un „Zemestrīce uz ādas” publicējis interneta žurnālā „Satori”, dzeja publicēta arī laikrakstā „Kultūras Diena”. „Melnie darba cimdi” ir viņa pirmais dzejoļu krājums, par kuru ir saņēmis vairākas nozīmīgas balvas: Sabiedrisko mediju balvu "Kilograms kultūras 2017” kategorijā “Literatūra”, “Latvijas literatūras gada balvu 2017” nominācijā “Spilgtākā debija” un Ikšķiles novada pašvaldības iedibināto Dzintara Soduma balvu par novatorismu literatūrā.

  Dzejnieks Aivars Eipurs ir teicis: “Jānis Tomašs nav bijis ne literārajā nometnē “Aicinājums”, ne Jauno un iesācēju dzejnieku seminārā, ne Literārajā akadēmijā. Viņš daudz lasa, jūsmo par Albertu Belu, taču pats no dabas ir dzejnieks – ar lieliskiem dzejas tēliem”.

Aicinām visus dzejas cienītājus uz tikšanos ar jauno talantu Jāni Tomašu Līvānu novada Centrālajā bibliotēkā Dzejas dienu izskaņā! 

Ziņu sagatavoja:

Informāciju sagatavoja Dzidra Kalvāne, LNCB Pieaugušo literatūras nodaļas vadītāja

Tagi: Pasākumi, dzejnieks, dzeja, dzejas dienas, Projekti, tikšanās, Līvānu novada Centrālā bibliotēka, Jānis Tomašs