Noslēdzies Kursīšu bibliotēkas-informācijas centra realizētais projekts “Portrets tuvplānā (3)”, kuru finansiāli atbalstīja VKKF. Projekts tika atbalstīts ar 600.00 euro lielu līdzfinansējumu. Projekta laikā notikuši 5 pasākumi-literāras tikšanās ar latviešu literātiem – Māru Cielēnu, Leldi Stumbri, Annu Žīguri, Evu Mārtužu un Gundegu Repši.

Pasākumi Kursīšu bibliotēkā-informācijas centrā un pamatskolā pulcējuši 133 cilvēku lielu auditoriju, gan pieaugušos, gan bērnus no Kursīšu, Ezeres, un Nīgrandes pagastiem.

Lai iepazītu literātu radošo darbu un personību tika izliktas 5 literatūras un materiālu izstādes, kas tapušas sadarbojoties ar Saldus pilsētas bibliotēku un apkārtējām kaimiņu pagastu bibliotēkām, jo tajās varēja aplūkot visus Saldus novadā pieejamos autoru darbus, kas izraisīja patiesu interesi no lietotāju puses.

Bildes no pasākumiem pieejamas šeit - http://www.draugiem.lv/Kursisu.biblioteka/gallery/

Pasākumu tapšanā nostiprinājās sadarbība starp Kursīšu bibliotēku-informācijas centru, Kursīšu pamatskolas bibliotēku un kultūras darba organizatori.

Par projekta aktivitātēm un pasākumiem varēja izlasīt afišās, interneta vietnēs – www.kursisi.lv, www.saldus.lv, www.biblioteka.lv, Bibliotēkas profilos sociālajos tīklos draugiem.lv, facebook.com, twitter.com, publikācijas – laikrakstā “Saldus Zeme”, informatīvajos izdevumos “Saldus Novada vēstis” un “Kursīšnieks”.

Vairāk par projektu - http://www.kursisi.lv/112494/nosledzies-projekts-portrets-tuvplana-3/

 

Ziņu sagatavoja:

Mārtiņš Lagzdons


Kursīšu bibliotēkas-informācijas centra vadītājs


Projekta vadītājs


 

Tagi: Portrets tuvplānā, VKKF projekts