14.decembrī Annas bibliotēkā notika literāri muzikāla tikšanās ar gulbenieti Ivetu Krūmiņu un mūziķi Aivaru Osi. Tikšanās aizritēja ļoti sirsnīgā, nepiespiestā gaisotnē. Dzejas un miniatūru lasījumi mijās ar skaistām muzikālām kompozīcijām.

Autoru sirsnīgais balss tembrs un tekstu interpretācija skatītājos radīja aizkustinājuma asaras. „Paldies par veldzi dvēselei” – tā izteicās pasākuma apmeklētāji, jo sen nebija baudījuši ko līdzīgu.

            Pasākumā dzirdējām miniatūras no Ivetas Krūmiņas grāmatas „Viena skatiena attālumā”, kur sadzirdēti, saredzēti, samīļoti, domās par tuviem un nozīmīgiem cilvēkiem, kas ikdienā viena skatiena attālumā. Krājums ir I.Krūmiņas un fotoattēlu autora N.Gorkina  Sirdsgrāmatiņa aktrises Antras Liedskalniņas 80.dzimšanas dienā. Autore lasīja fragmentus no vēstulēm, kā arī dzeju no jaunā krājuma – kopdarba ar dzejnieku Arvi Degumu „Rabarberu vīns”, kur dzejiski sarunāties palīdzēja Aivars Osis. Dzirdējām fragmentus no Ivetas 2010.gada sākumā izdotā stāstu krājuma „Kaut ko labu!”. Šajā krājumā gan dažādi pašas dzīvē noskatīti stāstiņi – bibliotēkā, autobusā, gaidot uz parka soliņa, gan citu pastāstīti par piedzīvoto pirmajos randiņos, zāļu vakarā, Ziemassvētkos u.c., kā arī nejauši noklausītas sarunas un autores pārdomas par dzīves vērtībām un attiecībām. 

            Ļoti ceram (un arī novēlam), ka Iveta Krūmiņa un Aivars Osis radīs vēl kādu jauku literāri muzikālu projektu, lai mēs atkal varētu satikties!