ForumsSludinājumu dēlis — Darbs ārzemēs vairs nav tik neaizsniedzams
Autors Ziņa

harlemsheiks

25.07.2017 17:26

Darbs ārzemēs vairs nav tik neaizsniedzams

Darbs ārzemēs  pie CVMarket sameklējams gan pēc tā atrašanās vietas, gan arī pēc darbības sfērām.

Būtisks atbalsts ceļā uz sapņu nodarbošanos

Mūsdienās daudzi jaunu darbu saņem, pateicoties paziņām un draugiem, taču ir arī tādi darba meklētāji, kuriem jāpaļaujas tikai pašam uz sevi. Viena no iespējām, kā atrast piemērotu vakanci, ir katru dienu iepazīties ar darba sludinājumiem.


Darba vakances Rīgā un citur Latvijā

Meklējot jaunas darba iespējas, vērtīgi ielūkoties interneta vietnē cvmarket.lv. Svarīgi, ka tas nav atbilstošs tikai tiem, kurus saista vakances Rīgā, tur kaut ko saistošu var atrast arī tie, kurus interesē, piemēram, darbs Jūrmalā, kā arī citur. Cvmarket.lv sniegtās iespējas izmanto visdažādākie darba devēji, tādā veidā palielinot iespējamību tikt pie sapņu nodarbes - vienalga vai tas būtu darbs Jūrmalā, Rīgā vai kaut kur citur. Portāls sniedz iespēju vakances Rīgā , kā arī citur sameklēt pēc vairākiem faktoriem, piemēram, ne vien pēc kategorijas, bet arī pēc darba piedāvājuma datuma un uzņēmuma. Turklāt portālā sastopamā informācija noderīga būs ne tikai tad, kad aktuālas darba vakances Rīgā vai citur, bet arī tad, kad vajadzīga prakses vieta.

Papildu iespējas efektīvam rezultātam

Noderīga palīdzība ir arī izdevība pievienot savu CV portālā pieejamai datu bāzei. Lai to izdarītu, pirmkārt jāreģistrējas - tas prasīs vien dažas minūtes. Izveidotais CV bez šaubām atvieglos darba meklējumus, jo to redzēs iespējamie darba devēji, kas nodrošina ne tikai darba vakances Rīgā, bet arī citur. Ja kāro gūt teicamus panākumus, vari arī izcelt savu CV. Tas izdarāms par atsevišķu samaksu, tomēr ļaus starp visiem citiem pamanīt tieši Tavu CV. Vēl viena iespēja ir portālā ievietot pašam savu sludinājumu. Tas ir variants, kā ātri un efektīvi pastāsīt par sevi , kā arī informēt uzņēmumus, ka nepieciešams, piemēram, darbs Jūrmalā.

Interesē darbs ārzemēs? Arī tad ieskaties Cvmarket.lv

Bet, kā rīkoties, ja aktuāls darbs ārzemēs? Kur meklēt atbilstošas vakances? Arī uz šiem jautājumiem atbildes pieejamas portālā cvmarket.lv. Darbs ārzemēs sameklējams gan pēc tā atrašanās vietas, gan arī pēc darbības sfērām. Tādēļ, ja aktuāls darbs ārzemēs, ieskaties interneta vietnē un uzzini par iespējām!

Cvmarket.lv - sabiedrotais ceļā uz sapņu darbu! Nav svarīgi, interesē darba vakances Rīgā, vajadzīgs darbs Jūrmalā vai interesē darbs ārzemēs, interneta vietne ļaus īstenot mērķi daudz ātrāk un efektīvāk!

 

marija

26.11.2017 17:01

 

Darbs viesmīļiem, bārmeņiem, virtuves darbiniekiem, apkalpojušajam personālam. Viesnīcās ,restorānos, bāros Luksemburgā. Alga, sākot no minimālās stundas likmes (atbilstoši Luksemburgas noteikumiem par minimālās mēneša darba algas apmēru)+bonusi par papildus darba laiku.

Palīdzam atrast dzīvesvietu blakus darbam (lētas izmaksas),vai tiek nodrošinata dzīves vieta pirmosmēnešus pie darba devēja, (nav nepieciešama priekšapmaksa). Darba un dzives vietas registrācija notiek oficiāli attiecīgās institūcijās.

Prasības no kandidātiem:

 franču, vācu angļu valodas zināšanas sarunas līmenī, vismaz kādā no šīm valodām. Vēlama darba pieredze, bet katra kandidatūra tiek izvērtēta atsevišķi.

CV un motivācijas vestules - epasts: Darbs viesmīļiem, bārmeņiem, virtuves darbiniekiem, apkalpojušajam personālam. Viesnīcās , restorānos, bāros Luksemburgā. Alga, sākot no minimālāsstundas likmes (atbilstoši Luksemburgas noteikumiem par minimālās mēneša darba algas apmēru)+bonusi par papildus darba laiku.

Palīdzam atrast dzīvesvietu blakus darbam (lētas izmaksas),vai tiek nodrošinata dzīves vieta pirmosmēnešus pie darba devēja, (nav nepieciešama priekšapmaksa). Darba un dzives vietas registrācija notiek oficiāli attiecīgās institūcijās.

Prasības no kandidātiem:

franču, vācu angļu valodas zināšanas sarunas līmenī, vismaz kādā no šīm valodām. Vēlama darba pieredze, bet katra kandidatūra tiek izvērtēta atsevišķi.

CV un motivācijas vestules - epasts: 
(arī uzziņām un jautājumiemà: marijakovala@gmail.com

 

 

 

kultūras karte Latvijas filmu bibliotēkas SĀC AR LATVIJU BIBLIOTĒKĀ Jaunā LNB Digitālā kolekcija www.periodika.lv